Klasa A rocznik 2009 SP nr 1 w Ząbkach

Forum rodziców

Ogłoszenie

UWAGA ! Zmiana adresu naszego forum !!! www.2002.dbv.pl Serdecznie zapraszamy - to oficjalna strona kasy. to formu zostanie usunięte. Zapraszamy i zachęcamy do logowania na nowe www !!!

#1 2010-01-08 10:51:05

Renata

Użytkownik

564949
Call me!
Zarejestrowany: 2009-11-04
Posty: 12
Punktów :   

Składki klasowe

Witam wszystkich w Nowym Roku i życzę dużo radości, miłości oraz dumy z dzieci.

W grudniu 2009r. na zebraniu rodziców (przed jasełkami) ustalono wysokość składki klasowej na rok szkolny 2009/2010 w kwocie 100,00 zł. Składkę można wpłacić do mnie w całości lub co miesiąc wpłacać co najmniej 10,00 zł. Kwotę ustalacie Państwo sami. Ważne aby do końca roku szkolnego uregulować całą kwotę.

Pieniądze te będą przeznaczone na potrzeby naszych dzieci, np. poczęstunek w czasie imprez klasowych i szkolnych, papier ksero, pomoce dydaktyczne i inne. Niewydatkowane pieniądze zasilą budżet klasowy w następnym roku szkolnym lub zostaną wykorzystane jako dofinansowanie jakiejś imprezy (wyjazd do kina, teatru, itp.) - decyzja należy do grona rodziców.

Zachęcam Państwa do korzystania z niniejszego forum. Jestem świadoma tego, że trudno mnie zastać w szkole i wpłacić pieniądze, wobec tego proszę o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty w tej sprawie.

nr telefonu: 600-673-531
mail: renataszafranska@wp.pl


Istnieje również możliwość wpłaty pieniędzy poza szkołą, np. u mnie w domu (Ząbki, ul. Kopernika 22 m.1), ale wcześniej proszę o kontakt.

Offline

 
UWAGA ! Zmiana adresu naszego forum !!! www.2002.dbv.pl serdecznie zapraszamy - to oficjalna strona kasy. to formu zostanie usunięte. Zapraszamy i zachęcamy do logowania na nowe www !!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hospicjumdladzieci.pun.pl www.one-piecepbf.pun.pl www.polskisupertruck.pun.pl www.sp29.pun.pl www.dbuniverse.pun.pl